Дослідження та цікаві факти

Як жінкам зберегти своє здоров`я?

Як жінкам зберегти своє здоров`я?. дослідження, здоров'я, спорт, хвороба

Звичка багато і швидко ходити рятує жінок від ішемічного і геморагічного інсультів. Щоб зберегти здоров`я, потрібно ходити не менше двох годин на тиждень, причому швидкість ходьби повинна становити не менше 4,8 км / год

Американська кардіологічна асоціація представила результати дослідження, під час якого вчені вивчили, як знижує ймовірність геморагічного або ішемічного інсульту ходьба. Всього дослідники зібрали дані про 39 315 американок, що працюють у сфері охорони здоров`я. Їх середній вік склав 54 роки, більшість виявилися світлошкірими.

Кожні два-три роки жінки повідомляли, як часто за останній рік вони ходили пішки, бігали, їздили на велосипеді, активно танцювали, грали в теніс, проводили час на тренажерах, займалися аеробікою, йогою – враховувалися всі види фізичного навантаження, крім ведення домашнього господарства та професійної діяльності.

Учасниці дослідження також повідомляли, в якому темпі вони зазвичай ходять: прогулянковому ( до 3,2 км / год), нормальному (до 4,8 км / год), жвавому (до 6,4 км / год ) або надшвидкому (понад 6,4 км / год).

Впродовж 11,9 року дослідження у 579 жінок був інсульт, з них 473 – ішемічних, 102 геморагічних і чотири невідомого типу.

Виявилося, що якщо на тиждень ходити пішки не менше двох годин, то ймовірність будь-якого з видів інсульту знижується на 30%. А якщо швидкість кроку не менша за 4,8 км / год, то ішемічний або геморагічний інсульт трапляються і зовсім на 37% рідше.

Якщо ви можете співати під час ходьби, значить, швидкість дуже мала. Якщо ви не можете говорити, то швидкість надмірна і темп можна знизити.

На думку фахівців Американської кардіологічної асоціації, доросла людина повинна не менше 150 хвилин на тиждень зазнавати помірних навантажень або не менше 75 хвилин витрачати на енергійну роботу.

Джерело: http://www.intv.ua/article/197720/

, , ,