Інформація > Новини

Зустрінь новий рік здорово!

Зустрінь новий рік здорово!. здорове харчування, здоровий спосіб життя

Щиро вітаємо усіх із новорічними святами! Початок нового року – це завжди казка та свято. Тим не менш, не варто забувати про своє здоров’я. Багато людей з настанням нового року ставлять цілі змінити своє життя на краще: почати слідкувати за   здоров’ям, втратити вагу. Тим не менш, часто трапляється так, що із проходженням декількох місяців людину охоплює нудьга, розчарування, і вона повертається до старих шаблонів поведінки. Ось декілька порад, які не потребують значних зусиль і допоможуть скинути вагу та  вести здоровий спосіб життя у новому році.

1)      Ставити проміжні цілі. Ставте цілі, які є досяжними у найближчому майбутньому. Наприклад, скинути три кілограми або ввести два дні ранкової зарядки. Коли такі цілі будуть досягнуті – можна ставити наступні. Таким чином можна поступово звикнути до здорового способу життя без значних стресів.

2)      Контролюйте порції. Зменшити порції їжі – це один з найкращих  способів скинути вагу, при цьому не обмежуючи себе у різноманітності продуктів. Таким чином ви можете їсти ваші улюблені страви, але при цьому контролювати кількість спожитих калорій. Отже, спершу треба визначити вашу звичну денну кількість калорій, і скоригувати раціон таким чином, щоб зменшити їх кількість.

3)      Вести харчовий щоденник. Спробуйте вести харчовий щоденник хоча б декілька місяців. Це допоможе вам контролюв (бо дійсно голодні чи з іншої причини).

4)      Їжте усі кольори веселки. Намагайтеся споживати яскраві різнокольорові фрукти та овочі – це підіймає настрій та покращує здоров’я.

5)      Не відмовляйте собі в можливості «обдурити себе». Час від часу дозволяйте собі з’їсти улюблену страву і не відчувайте себе винним, насолоджуйтесь цим.

6)      Рухайтесь. Оберіть види рухової активності, які можуть гармонійно вписатись у ваше щоденне життя і приносять вам задоволення. Змінюйте види рухової активності, щоб залишатися зацікавленим.

7)      Забудьте про дієти. Маються на увазі «магічні дієти», що обіцяють скинути вагу за два тижні. Варто розробити свій власний план здорового харчування і притримуватися його.

 

Стаття написана за матеріалами доктора Лізи Йанг. Оригінальну інформацію можна знайти тут.

,