Новини

31 травня – Всесвітній день без тютюну.

31 травня – Всесвітній день без тютюну.. всесвітній день без тютюну, дослідження, здоров'я, здоровий спосіб життя, статистика, тютюнопаління

Щорічно 31 травня відзначається Всесвітній день без тютюну, який цього року присвячено темуі: “Гендерний чинник і тютюн: особлива увага маркетингу для жінок”.

Найважливішою частиною будь-якої всебічної стратегії по боротьбі проти тютюну є боротьба з тютюновою епідемією, особливо серед жінок. Ця тема також підкреслить необхідність того, щоб майже 170 Сторін Рамкової конвенції ВООЗ по боротьбі проти тютюну заборонили всі види реклами, стимулювання продажу і спонсорства тютюну відповідно до їх конституцій або конституційних принципів.

За статистикою близько 200 мільйонів з одного мільярда курців в світі – жінки. Тютюнова промисловість наполегливо заманює жінок з тим, щоб розширити свою споживчу базу і замінити тих споживачів, які кидають палити або передчасно вмирають в результаті раку, інфаркту, інсульту або інших хвороб, пов`язаних з тютюнопалінням.

Щорічно в результаті вживання тютюну вмирає приблизно 1,5 мільйона жінок. У центрі уваги Всесвітнього дня без тютюну 2010 року – шкода, що заподіюється жінкам маркетингом тютюну і курінням. В той же час будуть прикладені зусилля до підвищення обізнаності чоловіків стосовно їх відповідальності за те, щоб утримуватися від куріння в місцях, де знаходяться жінки, з якими вони живуть і працюють.

, , , , ,