Новини > Події

8 -10 жовтня пройшла Міжнародна конференція “Молодь України за здоровий спосіб життя”

8 -10 жовтня пройшла Міжнародна конференція “Молодь України за здоровий спосіб життя”. здоров'я, здоровий спосіб життя, зсж, конференція, науковці

З 8 по 10 жовтня у Києві пройшла Міжнародна конференція «Молодь України за здоровий спосіб життя». Організаторами заходу стали Міністерство молоді та спорту України спільно із Програмою розвитку ООН в Україні та Київським молодіжним центром праці.

Грандіозна подія була спрямована на привернення уваги до питань здров’я молоді, а також популяризації та формування здорового способу життя серед молодих українців. Наукова спільнота обговорювала шляхи успішного формування ЗСЖ серед молоді, розглядала конкретні можливості для покращення здоров’я молодого покоління. 

В конференції взяли участь Міністр молоді та спорту Сафіулін Р.С., Координатор Програми розвитку ООН в Україні, представники Міністерства освіти і науки, Міністерства соціальної політики України, інші представники виконавчої влади, а також національні та міжнародні фахівці з питань формування здорового способу життя молоді із 12 країн Східної та Центральної Європи.

«Здоровий спосіб життя повинен стати пріоритетом української молоді» – заявив Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіулін під час свого виступу, присвяченому відкриттю Міжнародної конференції.

Підсумком конференції стали Рекомендації, з якими Ви можете ознайомитись за посиланням.

 

, , , ,