Події

Актуальні проблеми сучасної медицини у світлі християнської етики.

Актуальні проблеми сучасної медицини у світлі християнської етики.. дірсм, духовність, здоров'я, здоровий спосіб життя, конференція, медицина, медицина і бізнес, християнство, центр здорового способу життя

Величезний прогрес в медицині сьогодні приносить не лише благо, але й ставить перед суспільством надскладні завдання. Чи повинен успішний сучасний професіонал замислюватися про духовність? Чи варто обмежувати можливості технологічного прогресу в медицині озираннями на традиційні християнські цінності? Чи повинна взагалі церква втручатися в боротьбу за фізичне здоров’я? Як правильно поєднувати медицину і бізнес у нашій країні? Як розібратися в зростаючій кількості нетрадиційних діагностичних і лікувальних методик?

Таким актуальним у нашому суспільстві питанням сучасної медицини присвячується 2-а Всеукраїнська молодіжна конференція медиків-християн під егідою “Християнської медичної асоціації” і “Спілки молодих християн України”. Подія зібрала в Запоріжжі понад 250 студентів і недавніх випускників медичних вузів та коледжів, державних службовців та молодих лікарів з усієї України, Росії, Канади, США та Німеччини.

Головною  метою з’їзду було висвітлення актуальних медичних проблем та пошук шляхів їх вирішення, удосконалення практичних навичок і розвиток корисних професійних  контактів молодих медиків, які не обмежуються матеріальним світоглядом.

Відкриття конференції відбулося 1 травня 2010 р. в ДК Металургів де з промовою на тему : “Стан здоров’я української молоді на сучасному етапі”виступила головний науковий співробітник ДІРСМ – Узніченко В.О. Потім наступні 3 дні робота була продовжена на базі відпочинку “Чайка” (о. Хортиця).

Багатосторонній обмін інформацією, відкрите і невимушене спілкування, знайомство та обмін міжнародним досвідом – все це безперечно допоможе у майбутньому особистісному розвитку і професійному зростанню кожного учасника.

, , , , , , , ,