Дослідження та цікаві факти

Бажаєшь завагітніти – не нервуй!

Бажаєшь завагітніти – не нервуй!. вагітність, дослідження, здоров'я, знервованість, науковці, репродуктивне здоров'я, стрес

Нові наукові дослідження показали, що високий рівень стресу та знервованості може заважати зачаттю. Учені Оксфордського університету провели дослід в якому заміряли рівень гормонів стресу у жінок, що планували зачати природним способом, і виявили, що ті, у кого він виявився найбільш високим, мали в результаті менших шансів завагітніти в цей конкретний місяць.Науковці говорять, що потрібні додаткові дослідження, проте вже зрозуміло, що техніка розслаблення дає позитивні результати в цьому питанні.

У цих дослідженнях взяло участь 274 здорових жінки у віці від 18 до 40 років, що планували завагітніти.

Раніше було відомо, що такі чинники як вік, паління, ожиріння і вживання алкоголю знижують ймовірність зачаття, проте вплив стресу залишався не вивченим. Це перше подібне дослідження, в якому простежується взаємозв`язок між рівнем стресу і шансами жінки завагітніти.

“Існує багато різних способів, якими жінки можуть підготувати себе до здорової вагітності: дотримуватися правильної дієти, приймати препарати фолієвої кислоти і звести рівень стресу до мінімуму – це вже може бути хорошим початком”, – сказала Джоан Тейлор, керівник дослідження.

, , , , , ,