Дослідження та цікаві факти > Інформація > Інше

Фізична активність української молоді

Фізична активність української молоді. дослідження, здоров'я, здоровий спосіб життя, зсж, молодь, спорт, статистика, центр здорового способу життя

Фізичні ресурси організму, активний спосіб життя, належна тривалість сну відіграють важливу роль у підтриманні здоров’я молодої людини.

Дослідженням «Ставлення молоді України до здорового способу життя», проведеним Державним інститутом розвитку сім’ї та молоді України за підтримки ЮНІСЕФ було встановлено, що  щоденну ранкову зарядку роблять менше 10% молодих людей, а майже половина – ніколи не вдається до неї взагалі

Водночас в два рази більше чоловіків, ніж жінок, практикують щоденну зарядку (12,7% проти 6,1%). З віком кількість тих, хто категорично не робить ранкову зарядку неухильно зростає: 14-17 років – 34,2%, 18-24 роки – 46,6%, 25-35 років – 56,7%. Також переважна більшість вихідців з села звикли узагалі обходитися від вранішніх вправ – 57,5%.

Також проаналізовані дані свідчать, що більше половини опитаних (56,5%) займались яким-небудь активним видом спорту чи відвідували спортивну секцію. Крім того, серед чоловіків ця кількість є помітно переважаючою – 67% проти 45,7% у жінок. Значно більше вихідців з обласних центрів були залучені до спортивної активності порівняно з іншими групами (71% проти 53,8% жителів районних центрів та 47,9% жителів села).

Показовим є те, що на запитання «Як часто ви займаєтеся спортом» загалом відповіли лише 63,8% опитаних, більшість з яких роблять це кілька разів на тиждень. Ймовірно, це свідчить про те, що решта респондентів, які відповіді свідомо уникли, спортом не займаються взагалі.

, , , , , , ,