Події

Ізраїльська боротьба з анорексією.

Ізраїльська боротьба з анорексією.. анорексія, дослідження, законопроект, здоровий спосіб життя, модельний бізнес, статистика, хвороба

Ізраїльські парламентарі затвердили в середу в першому читанні законопроект,який забороняє залучати для зйомок і показів надмірно худих моделей.

Якщо закон буде прийнятий, то, влаштовуючись на роботу в модельні агентства, манекенникам і манекенницям треба буде показувати довідку від лікаря, яка підтверджує відсутність у них хвороби – анорексії. За дотриманням нового порядку стежитимуть інспектори з міністерства промисловості, торгівлі і зайнятості.

Депутати вважають, що цей законопроект оберігатиме ізраїльську молодь, боротиметься зі спотвореними стандартами краси. Законопроект також пропонує понизити ступінь обробки фотографій моделей у комп`ютерних програмах. За порушення цих вимог пропонується накладати штраф, розмір якого може досягати 900 тисяч шекелів (більш як 240 тисяч доларів).

Деякі законодавці назвали законопроект популістським, проте інші з них стверджують, що анорексія може мати фатальні наслідки. Прихильники  сподівається, що їх пропозиція стане ще одним інструментом для того, щоб уберегти від хвороби вразливих підлітків і молодь.

Зазначимо, що в 2007 році від анорексії померла колишня ізраїльська модель Іланіт Елімелех. Вона померла в день свого народження, у себе вдома. Їй виповнилося 34 роки. При зрості 172 см жінка важила всього 22 кг. 21 рік вона боролася з анорексією.

Вважається, що анорексія – це хвороба дівчаток-підлітків, які прагнуть бути схожим на своїх кумирів, актрис і моделей з телеекрану. Сьогодні у підлітків анорексія зустрічається досить часто. За статистикою з 100 дівчат у віці 13-14 років двом може бути поставлений цей діагноз. Наполегливе прагнення до схуднення поєднується з панічним страхом збільшення маси тіла. І навіть втративши всі запаси жирової і м`язової тканини, хвора людина продовжує худнути, тому що зупинитися вже просто не в змозі.

, , , , , ,