Інформація

“Неправильна подушка” – неправильний сон

“Неправильна подушка” – неправильний сон. захворювання, здоров'я, здоровий спосіб життя, інсульт

Треть частини свого життя людина проводить у сні і від того, яким буде цей сон залежить , здебільшого, яким буде подальше життя. Це не дивує, так як у сні людина відпочиваєі відновлює свої сили. А для того, щоб якість сну була краще необхідно враховувати багато факторів. Одним з таких факторів є правильний вибір постільної білизни і у першу чергу – подушки!

Здебільшого, люди сплять неправильно, абсолютно не підозрюючи, що цим укорочують собі життя.

За ситуації, коли Ви засинаєте на спині на високій подушці й Ваше підборіддя практично упирається в груди, нижня і середня частина шийного відділу хребта становлять практично прямий кут, в результаті передавлюються обидві хребетні артерії і мозковий кровотік порушується.

Те ж відбувається і якщо Ви спите на боці, тільки в цій ситуації страждає одна хребетна артерія. Може навіть наступити інсульт – порушення мозкового кровообігу!

Більшість ішемічних інсультів відбуваються в ранковий час, коли людина провела істотну частину ночі в неправильній, незручній позі.

Як вибрати “правильну подушку”?

Подушка повинна тримати не голову, а шию. У положенні на спині вона повинна знаходитися під потилицею, а кінці подушки повинні знаходитися вище за плечі. Подушка потрібна для того, щоб утримати шию в рівному положенні, щоб артерії не перетискалися.

Ортопедичну подушку може використовувати будь-яка здорова людина. Важливо відзначити, що ортопедична подушка не лікує, а зберігає хороше самопочуття і здоров`я.

Вищий валик ортопедичної подушки призначений для пози на боці, а менший – для того, щоб спати на спині.

, , ,