Події

Посилення контролю за продажем алкоголю

Посилення контролю за продажем алкоголю. алкоголь, здоров'я, здоровий спосіб життя

На Волині податківцями планується посилити контроль за товарними потоками алкогольної продукції, що надходить в область. Про це заявив голова Державної податкової адміністрації у Волинській області Микола ГРИНЮК на зустрічі з керівниками волинських фірм та представників філій компаній з інших регіонів, які мають ліцензії на оптову реалізацію лікеро-горілчаних виробів.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Волинської ДПА, він зауважив, що статистика свідчить про згортання реалізації продукції місцевого лікеро-горілчаного виробника, але „не переконує в тому, що вживати оковитої інших торгових марок волиняни стали більше”.

За словами М.ГРИНЮКА, “це свідчить не про всезагальну тверезість, а лише переконує в тому, що волиняни стали споживати значно більше горілки-фальсифікату” (http://health.unian.net/). Також голова ДПА зазначив, що таким чином бюджет втрачає акцизний збір, нелегальними грошима живиться тіньова економіка, а здоров’я громадян за цих умов знаходиться під загрозою.

„Інтереси податкової служби та фірм, які працюють на цьому ринку легально збігаються, але середовище переповнене неякісною продукцією. Тому наше завдання зробити все можливе, щоб перевести тіньовий сектор в легальний. Податківці володіють достатньою інформацією про нелегальні точки збуту горілки та товарні потоки фальсифікату. Дії податківців у цьому напрямку будуть жорсткими”.

„Тіньова яма для оптовиків на ринку алкогольних напоїв закінчилася”, – заявив М.ГРИНЮК.

, ,