Інше > Корисні поради > Новини

Посміхайся частіше: 5 цікавих фактів про користь сміху для здоров’я

Посміхайся частіше: 5 цікавих фактів про користь сміху для здоров’я. здоров'я, усміхайтесь, цікаві факти

Сміх продовжує життя, переведи все в жарт, посмійся ворогові в обличчя та інші приказки ви, звичайно ж, чули багато разів. Чому простий сміх так важливий для життя і здоров’я людини?

Сміх працює як знеболюючий засіб

Ендорфіни, гормони щастя, дуже непогано справляються з больовими відчуттями. Крім того, коли людина позитивно налаштована і часто сміється, то легше переносить хворобу або травму.

  • Сміх корисний для серця і легенів, а також імунітету

Коли ти смієшся, кровоносні судини розширюються, тиск знижується і зменшується ризик отримати серцевий напад. Легкі теж активно працюють, збільшується кількість кисню в крові, що допомагає прочистити застій мокротиння. Також в організм викидається велика кількість антитіл, які борються з вірусами.

  • Сміх покращує стан шкіри

Він тонізує лицьові м’язи, покращує циркуляцію крові, шкіра оновлюється краще, і з’являється природний рум’янець.

  • Сміх заспокоює і зміцнює відносини

Гарний настрій – це запорука добрих і спокійних стосунків з коханою людиною, друзями та родиною. Нікому не потрібні вічно похмурі і злі люди. До того ж під час сміху виробляються ендорфіни, які допомагають боротися зі смутком.

/home/dimp/domains/mzz.com.ua/public html/files/2016/04/pr1fjyb2cn0Сміх є відмінною гімнастикою

Пам’ятаєш, як після довгого сміху у тебе болять м’язи преса, обличчя і іноді взагалі все тіло? Це не дивно, адже під час сміху працюють 80 груп м’язів: плечі рухаються, м’язи шиї, обличчя та спини розслабляються. Одна хвилина сміху – це приблизно 25 хвилин занять фітнесом.

🔗 Джерело: http://lady.tochka.net/ua/57395-ulybaysya-chashche-5-interesnykh-faktov-o-polze-smekha-dlya-zdorovya/

, ,