Дослідження та цікаві факти > Новини

Ставлення українців до здорового способу життя

Ставлення українців до здорового способу життя. дослідження, здоров'я, здоровий спосіб життя, спорт, статистика

У червні 2011 року компанія Research & Branding Group провела дослідження громадської думки населення України відносно ставлення українців до здорового способу життя. Інтерв’ю з респондентами проводилися у 24-х областях України та АР Крим. Згідно отриманих результатів більша частина (40%) оцінює свій стан здоров’я як задовільний , а більш ніж чверть (28%) – як гарний, лище 8% жителів вважають своє здоров’я відмінним. Поганим свій стан здоров’я вважає кожний п’ятий респондент (19%), а дуже поганим його називають 4% українців. При цьому чоловіки значно частіше оцінюють стан свого здоров’я як добрий (46%), аніж жінки (29%).

Більшість українців прагне бути в гарній фізичній формі (69%), тим не менш практично кожний четвертий житель країни (23%) не виявляє такого прагнення. Також не дивлячись на бажання бути у хорошій фізичній формі, дві третини українців (66%) не займаються фізкультурою та спортом. Кожен день займаються лише 8%, через день -5%, декілька разів на тиждень – 11%, а менше ніж раз на тиждень – 9%.

При цьому найчастіше українці практикують заняття футболом (18%), плаванням (13%), легкою атлетикою (12%), фітнесом та велоспортом по 11% відповідно. Чоловіки віддають перевагу футболу, легкій атлетиці, плаванню, велоспорту та волейболу, а жінки – фітнесу, спортивній гімнастиці, плаванню, легкій атлетиці та звичайній зарядці.

, , , ,