Інформація

Сумна статистика сьогодення!

Сумна статистика сьогодення!. алкоголізм, здоров'я, здоровий спосіб життя, статистика, тютюнопаління

Щодня алкоголь вбиває 40 українців – сумна статистика сьогодення!

Про це 23 квітня на прес-конференції в УНІАН повідомив екс-міністр охорони здоров’я України професор Микола ПОЛІЩУК.

За його словами, на сьогодні основними причинам захворюваності і смертності в Україні є нездоровий спосіб життя, зокрема зловживання тютюном, наркотиками та алкогольними напоями.

“За статистикою 2009 року, на одного українця (включаючи новонародженого і людину старшого віку) на рік припало 82 літри спиртного (пива, вина, горілки). Якщо зробити порівняння зі спожитими рибою, м’ясом, салом, то цих продуктів – 82,5 кілограми на людину”, – зазначив М.ПОЛІЩУК.

Він підкреслив, що цілком підтримує дії влади, спрямовані на зменшення шкідливого впливу тютюну і алкоголю, а саме – збільшення акцизів на ці продукти, обмеження місць продажу, заборону продажу неповнолітнім.

“Світовий досвід свідчить, що недоступність у ціні, можливості придбати, недоступність споживання у громадських місцях – дієві заходи. Якщо ми хочемо мати здорову націю, ми маємо це зробити”, – зазначив М.ПОЛІЩУК.

На його думку, надзвичайно важливе також виконання закону, який вже вступив у силу, про заборону споживання алкогольних і слабоалкогольних напоїв у громадських місцях.

, , , ,