Дослідження та цікаві факти

Важкий характер приводить до інсульту.

Важкий характер приводить до інсульту.. агресія, дослідження, здоров'я, інсульт, науковці, село, серцевий напад, хвороба

Люди, які часто переживають негативні емоції, особливо конкурентоздатні та агресивні, мають збільшений ризик серцевого нападу або інсульту – повідомляють американські дослідники Національного інституту старіння, Американської асоціації серця і Національного інституту здоров`я.

Кардіологи провели обстеження 5 тис. 614 жителів чотирьох італійських сіл і виявили, що ті, хто одержав високі оцінки по антагоністичних рисах на стандартному тесті особистості, мали більше потовщення сонних артерій на шиї в порівнянні з людьми, які були доброзичливішими і позитивнішими. Товщина стінок шийних артерій є чинником ризику для серцевого нападу і інсульту. Найбільший ризик серцевих проблем /40%/ виявлений у людей, які вельми гнівливі і легко «спалахують», а також у тих, хто звик маніпулювати оточуючими.

Люди, що мають схильність до конкуренції, недовірливі, скептично настроєні, украй цинічні, егоїстичні, зарозумілі, запальні і постійно готові битися за свої власні інтереси, також мають товсті стінки артерій, що служить ознакою розвитку серцево-судинних захворювань.

, , , , , , ,