Дослідження та цікаві факти

Важкий характер приводить до інсульту.

Люди, які часто переживають негативні емоції, особливо конкурентоздатні та агресивні, мають збільшений ризик серцевого нападу або інсульту – повідомляють американські дослідники Національного інституту старіння, Американської асоціації серця і Національного інституту здоров`я.

Кардіологи провели обстеження 5 тис. 614 жителів чотирьох італійських сіл і виявили, що ті, хто одержав високі оцінки по антагоністичних рисах на стандартному тесті особистості, мали більше потовщення сонних артерій на шиї в порівнянні з людьми, які були доброзичливішими і позитивнішими. Товщина стінок шийних артерій є чинником ризику для серцевого нападу і інсульту. Найбільший ризик серцевих проблем /40%/ виявлений у людей, які вельми гнівливі і легко «спалахують», а також у тих, хто звик маніпулювати оточуючими.

Люди, що мають схильність до конкуренції, недовірливі, скептично настроєні, украй цинічні, егоїстичні, зарозумілі, запальні і постійно готові битися за свої власні інтереси, також мають товсті стінки артерій, що служить ознакою розвитку серцево-судинних захворювань.

, , , , , , ,