Події

Відкрито літню школу підготовки волонтерів!

Відкрито літню школу підготовки волонтерів!. здоров'я, здоровий спосіб життя, зсж, крим, молодь, програма, семінар, тренінг, школа волонтерів

За підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в Криму  проходить літня школа підготовки волонтерів до участі в соціальних програмах, організована Всеукраїнською молодіжною громадською організацією “СПОК”. П’ятий освітньо-виховний семінар у рамках цієї програми розпочався 25 липня 2010 року.

Під час семінару школярів та студентів готують до участі в соціальних програмах, зокрема, до волонтерської діяльності. Юнацтво вчать розробляти конкретні соціальнокорисні ініціативи, які можливо реалізовувати за місцем проживання.

Готують волонтерів у відповідності до програм, які реалізуються центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Планується, що учасники школи волонтерів у подальшому стануть лідерами молодіжних груп, працюватимуть за методикою “рівний – рівному” в середовищі однолітків.

Кожен із учасників згодом приєднається до соціальних програм, серед яких запобігання негативним явищам і профілактика правопорушень у молодіжному середовищі, соціальна допомога дітям та молоді з функціональними обмеженнями, профілактика ВІЛ/СНІД та пропаганда здорового способу життя тощо.

П’ятий освітньо-виховний семінар триватиме до 29 липня цього року.

🔗 Джерело: Сайт Мінсім'ямолодьспорту

, , , , , , , ,