Новини > Події

Всесвітній день здоров’я

Всесвітній день здоров’я. всесвітній день здоров'я, здоров'я, здоровий спосіб життя, науковці, снід

7 квітня щорічно світова спільнота відзначає Всесвітній день здоров’я.  Цього року цей день проходить під гаслом: “Стійкість до протимікробних препаратів: якщо сьогодні не вжити заходів, завтра ми залишимося без ліків”.

Сьогодні здоров`ю усіх людей загрожує наростаюча проблема: бактерії, що викликають як звичайні, так і небезпечні для життя інфекції, стають все більш стійкими до антибіотиків – лікарських препаратів, вживаних для їх лікування. Ця проблема вимагає невідкладного рішення, саме тому стійкість збудників до антимікробних засобів вибрана Всесвітньою організацією охорони здоров`я /ВООЗ/ як центральна тема Всесвітнього дня здоров`я 2011 р. У цей день ВООЗ закликає ввести в дію комплекс політичних заходів по боротьбі із стійкістю до протимікробних препаратів у всіх країнах.

День Здоров’я у Києві пройшов на більш оптимістичній ноті.  Його відзначали на Хрещатикку, 36. За підтримки Київської міської державної адміністрації було проведено інформаційно-оздоровчу акцію «День здоров’я в Києві». Під час акції кияни та гості столиці могли проконсультуватись щодо стану свого здоров’я з різними фахівцями: ендокринологом, офтальмологом, стоматологом, синологом, дієтологом, невропатологом та іншими лікарями. Також мешканці столиці могли  отримати консультації стосовно можливостей оздоровлення, відмови від тютюнокуріння, схуднення, профілактики цукрового діабету, соціально небезпечних хвороб, вірусного гепатиту, захворювань горла. Також безкоштовно надавали свої поради психологи.

Учасники мали змогу виміряти артеріальний тиск, пройти тестування на ВІЛ-інфікованість, тест на остеопороз, визначити свій біологічний вік. У всіх бажаючих була можливість ознайомитися з процедурою виміру алкоголю в крові, а також навчитись надавати першу невідкладну допомогу.

 

 

 

 

, , , ,