Дослідження та цікаві факти

Які жінки найдовше живуть?

Які жінки найдовше живуть?. дослідження, жінки, здоров'я, здоровий спосіб життя, статистика, тривалість життя

Найбільшу тривалість життя у світі серед жінок мають жительки Японії. Про це повідомляють дані Міністерства охорони здоров`я, праці і добробуту Японії. Крім того, тривалість життя японок стрімко збільшується.

За результатами дослідженням у 2009 році японські жінки легко доживали до 86 років. Це на третину року більше, ніж у 2008 році. Такими, що живуть найдовше на планеті, японські жінки залишаються вже протягом 25 років.

Щодо японських чоловіків, то багато хто з них доживає до 79,5 років і за цим показником вони програють чоловікам з Катару, Гонконгу, Ісландії і Швейцарії.

Але ці рекорди мають й інший бік. В Японії населення стрімко старіє. Уряд країни на чолі з новим прем`єром Наото КАНОМ планує провести низку податково-бюджетних реформ, щоб забезпечити ефективну роботу системи соціального забезпечення людей похилого віку.

Друга за величиною світова економіка зараз перебуває у затяжній кризі. Вона має уповільнене зростання і обтяжена масою боргів. Не останню роль в цьому процесі відіграє збільшення економічного навантаження на працюючу частину населення.

, , , , ,