Дослідження та цікаві факти

Ліки від безсоння!

Ліки від безсоння!. безсоння, вчені, дослідження, здоров'я, здоровий спосіб життя, народна медицина

Після довгого виснажливого та спекотного  дня, коли зроблено всі домашні справи, єдине, що розслабе – це сон. Але інколи бажання спати, це ще не запорука сну! Думки атакують стомлену голову: плани на завтра, перегляд минаючого дня,…  Провевши так декілька годин потрохи засинаєшь, але вранці відчуваєшь брак відпочинку. Це безсоння і його краще лікувати.

Людям, які страждають на безсоння, не обов`язково вдаватися до вживання снодійного, довели німецькі вчені. Як пише журнал The Local, дослідження показали, що запах квітки гарденії жасминоподібної має заспокійливим ефектом, подібним до дії валіуму.

Молекули запаху потрапляють в легені, а потім у кров, і можуть служити потужним замінником психотропних лікарських препаратів, що відпускаються за рецептом, вважають дослідники з Рурського університету в Бохумі та Університету Генріха Гейне в Дюссельдорфі.

Учені проаналізували сотні ароматів, досліджуючи їхній снодійний вплив на мишей, а також на людину. Найпотужнішими виявилися два аромати, отримані з квітів жасмину.

Дослідники мають намір провести ще низку експериментів для досягнення потужнішого ефекту. Отримані результати, відзначають вони, можуть також розглядатися як доказ наукової основи для аромотерапії.

, , , , ,