Інше > Корисні поради > Новини

Як змінити свій спосіб життя і отримати від цього задоволення

Як змінити свій спосіб життя і отримати від цього задоволення. дієта, здоров'я, здорове харчування, здоровий спосіб життя, поради, раціональне харчування

Не потрібно жити в стресі та боятися зайвої порції їжі

У наш час існує безліч визначень здорового способу життя: для когось це пробіжки щоранку, тренування щовечора і два яйця на сніданок, для когось це веганство і голодування, а хтось просто відмовився від цукру і фаст-фуду.

Юлія Привалова, засновник сервісу доставки здорового раціону yaro.ua, вважає, що здоровий спосіб життя — це відмінний вибір, якщо у вас про нього правильне уявлення. Вивчивши безліч підходів і випробувавши їх на собі, можу з упевненістю сказати, що ЗСЖ:

  • це те, що одного разу спробувавши, ви полюбите назавжди: не захочеться більше змінювати цього стилю життя, буде просто класно і легко жити в такому режимі;
  • це ті зміни в харчуванні, які не провокують бажання повернути колишні звички;
  • це не про дієту і не про суворі обмеження;
  • це зміни, які починаються з напряму думок і вашого ставлення до їжі;
  • це те, що зберігає не тільки відмінну фігуру, а й здоров’я.

Мій ЗСЖ — це просто. Це саме та, найкраща, дієта, якої так легко дотримуватися, яка в радість і в задоволення.

Не потрібно рахувати калорії, зважувати їжу або відмовлятися від солодкого. Не потрібно жити в стресі та боятися зайвої порції їжі протягом дня.

Спати з 22:00 до 6:00 — відмінне рішення

Здоровий спосіб життя полягає не тільки в тому, що ви їсте, він більше про те, як ви їсте і як живете, про ваші щоденні думки, про ваш спосіб мислення. Якщо ви хочете прийти до цього способу життя, дуже важливо розуміти, що не варто починати з різких змін і заборон — починайте з маленьких змін у повсякденних звичках.

Перш ніж обирати дієту або переходити до якогось стилю харчування, запитайте себе, що ви хочете отримати. 99% людей хочуть якомога швидше скинути зайву вагу, для них це пріоритет номер один. При цьому вони зовсім не замислюються про те, що при цьому втрачають і здоров’я, а втрата здоров’я неминуче призводить до проблем з вагою.

Тоді чому б не обрати більш зважений підхід, щоб і назавжди втратити вагу, і залишатися в гарній формі, і зберегти при цьому добре самопочуття? З таким підходом ви отримаєте все і відразу, та ще й час заощадите.

Забудьте і викресліть зі свого життя всі радикальні ідеї: сироїдіння, обмеження в 1200 ккал, дієту за групою крові. Все це призведе лише до того, що ви розлучитеся зі своїми грошима і своїм здоров’ям.

Здорова дієта повинна бути простою і збалансованою, а дотримуватися її в повсякденному житті має бути легко і приємно.

Поділюся кількома порадами, які допоможуть вам довше залишатися молодими і красивими:

  1. Не рахуйте калорії, не вдавайтеся до дієт, а просто обирайте збалансоване харчування з переважно рослинними стравами. Збалансоване харчування — це не про норми і обмеження, це про те, що ви не пропускаєте прийоми їжі, що не переїдаєте, але й не страждаєте від постійного відчуття голоду або дискомфорту в животі. Три прийоми їжі і два перекуси — мій ідеальний раціон, який складається з вуглеводів (65−70%), рослинного білка (20−25%) і жирів (10%).
  2. Займайтеся спортом у задоволення, обирайте те, що вам підходить. Я комбіную розтяжку з функціональним тренуванням, а ще я багато ходжу. Не змушуйте себе бігати, якщо вам не подобається, не готуйте себе до марафону. Три-чотири тренування на тиждень — це здорова норма для будь-якої людини. Ну і легка зарядка щоранку — завжди на користь.
  3. Не забувайте пити воду. Тут все просто — ми на 80% складаємося з води, тому нам необхідно постійно поповнювати її запаси. Я рекомендую починати ранок з двох склянок чистої теплої води, а потім протягом дня випивати кожної години ще по склянці води. До вечора кількість рідини можна знизити, щоб дати можливість ниркам відпочити.
  4. Спіть! Сон — це відновлення нашого організму, це його перезавантаження. Намагайтеся відпочивати не менше 7 годин і обирайте правильний час для сну. Спати з 22:00 до 6:00 — відмінне рішення.
  5. Посміхайтеся і обирайте радість.

Юлія Привалова для НВ STYLE

🔗 Джерело: Новое Время STYLE

, , , , ,